PRINCESS Τηλεόραση 32″ HD Ready LED TVLED32PS
Βασικά χαρακτηριστικά:
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 50/60Hz
  • Edge LED
  • 3x HDMI/2x USB
  • Λογισμικό: Android
1 σε απόθεμα
Credit module TBI Pay 1.0.12
Κωδικός προϊόντος: TVLED32PS Κατηγορίες: , ,
Περιγραφή
Μέγεθος οθόνης
HD Ready
Edge LED
Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος
32 “
Ευκρίνεια
HD Ready
50/60 Hz
Όχι
Ήχος
Κανάλια
Stereo
20 W
Dolby Digital
Δυνατότητες & Λειτουργίες
Δέκτης
DVB-S2, DVB-T2
Ναι
Όχι
Ναι
Ενσύρματες Συνδέσεις
Ethernet
2
Σύνολο Θυρών HDMI
3
Πλήθος HDMI 2.1
Ασύρματες Συνδέσεις
Wi-Fi
Γενικά
Έτος Κυκλοφορίας
2024
VESA Mount
Ενεργειακή Ετικέτα
Ενεργειακή Κλάση
E
Διαστάσεις (με Βάση)
Πλάτος
1366 mm
Επιπλέον πληροφορίες
Κατασκευαστής
Ίντσες
32"