LG Smart Τηλεόραση 43″ 4K UHD LED NanoCell AI (2025) 43NANO81A6A
Βασικά χαρακτηριστικά:
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 50/60Hz
  • Direct LED Panel
  • Τύπος HDR: HDR10
  • 3x HDMI/2x USB
Οι χρήστες που την έχουν αγοράσει την ξεχωρίζουν κυρίως γιατί η κατασκευή της είναι ποιοτική.
1 σε απόθεμα
Credit module TBI Pay 1.0.12
Κωδικός προϊόντος: 43NANO81A6A Κατηγορίες: , ,
Περιγραφή
Πληροφορίες για το μοντέλο
Σύγκριση με το προηγούμενο μοντέλο
LG NANO81 (2025) vs NANO81 (2024)
1. Επεξεργαστής
2. Λειτουργικό Σύστημα
Γνωρίστε τον πανίσχυρο και έξυπνο επεξεργαστή alpha 7 AI Processor Gen8
Γνήσια χρώματα σε πραγματική ανάλυση 4K
Το 4K Super Upscaling ζωντανεύει κάθε καρέ
HDR10 Pro
Το AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία AI
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Νέο λογισμικό για 5 χρόνια με το βραβευμένο webOS Re:New Program
Home Hub, η πλατφόρμα «all-in-one» για το smart σπίτι σας
AI Sound Pro με εικονικά κανάλια 9.1.2
AI Clear Sound
Η διόρθωση τόνου ακριβείας βελτιώνει την ευκρίνεια του ήχου για μια εξαιρετική ηχητική εμπειρία.
WOW Orchestra, καθηλωτικός ήχος, τέλεια αρμονία
Διασκέδαση στο έπακρο. Χρησιμοποιήστε πολλαπλές οθόνες με το Multi View
Στριμάρετε περιεχόμενο. Δωρεάν.
Το Gaming Portal μετατρέπει την τηλεόρασή σας στο απόλυτο gaming hub
Πανίσχυρο παιχνίδι
Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος
43 “
Ευκρίνεια
4K Ultra HD
50/60 Hz
Direct LED
HDR10
Όχι
Ήχος
Κανάλια
Stereo
20 W
Δυνατότητες & Λειτουργίες
Δέκτης
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Ναι
Όχι
Smart Δυνατότητες
Υποστηριζόμενες Εφαρμογές
WebOS
Alexa
Ενσύρματες Συνδέσεις
Ethernet
Ναι
2
Σύνολο Θυρών HDMI
3
Πλήθος HDMI 2.1
Ασύρματες Συνδέσεις
Wi-Fi
Γενικά
Έτος Κυκλοφορίας
2025
Βάρος
8,9 kg
200 x 200 mm
Ενεργειακή Ετικέτα
Ενεργειακή Κλάση
G
Διαστάσεις (Χωρίς Βάση)
Πλάτος
967 mm
Ύψος
564 mm
Πάχος
57,1 mm
Διαστάσεις (με Βάση)
Πλάτος
967 mm
Ύψος
629 mm
Πάχος
249 mm
Επιπλέον πληροφορίες
Κατασκευαστής
Ίντσες
43"